Dok vozim, ne pijem

Verujem da ste imali prilike i iskustva sa pojedincima kojima ovo ne pada prvo na pamet: dok vozim – ne pijem. Pored rigoroznih kazni i kontrola koja postoje da bi sprečili ovakve situacije, pre svega iz statistike 2013. godine postoji više nego dovoljno dokaza da je na putevima dosta poginulo prouzrokovano unošenjem alkohola u sistem.

Statistika pokazuje da i dalje postoji veliki broj mladih vozača u alkoholisanom stanju

Nažalost sve je veći procenat osoba, a pogotovo mladih koji sednu za volan nakon što su popili. Mi pre svega želimo da svim kandidatima i učesnicima u saobraćaju stavimo do znanja da postoje zdrave i ispravne alternative, koje čak ni finansijski ne moraju da se previše odraze na vaš džep.

Pored standardnih taksi prevoznika, postoje i moderne alternative na postojeći problem:

Safe Driver i slični sistemi, postoje da ukoliko se već nađete u situaciji, možete da pozovete vozača da vas odveze do destiniacije koje želite.

Budite pametni, ne mešajte alkohol i vožnju.

Nadolazeći događaji

Nema trenutnih rezultata.

Mejling lista:

Nećemo vam slati vesti koje nisu vezane za našu delatnost.